Skończyłam studia!!! Wiem, że upłynęło od tego czasu kilka miesięcy, ale chciałam włączyć Was w zamkniętą całość z tym związanego świętowania. To prawda, że ukończenie szkoły prawniczej było dla mnie dużym osiągnięciem, ale tak naprawdę jest to nasz wspólny dyplom. Bez Waszego dopingu, sponsorowania i przyjaźni nigdy nie przejechałabym przez tę scenę. Dziękuję. DZIĘKUJĘ!

A teraz kilka migawek ze świętowania ukończenia szkoły i moich wakacji:

YouTube Preview Image

Flickr Gallery

W tym tygodniu mijają trzy lata od mojego urazu kręgosłupa. Nigdy nie czułam się bardziej częścią wspierającej mnie społeczności jak podczas tych lat – jak mówi afrykańskie przysłowie „potrzeba wioski, by wychować dziecko”, a parafrazując to na polski „wszystkie dzieci są nasze”.

Rozpoczynam moją karierę z pełną świadomością bycia częścią złożonego procesu zmiany na lepsze. Dzięki Wam jestem w tym szczęśliwym położeniu finansowym, że mogę Was prosić o wspieranie innych, bardziej niż ja w tej chwili potrzebujących osób. I proszę Was o podobną otwartość serca, jak ta, z którą przekazywaliście wsparcie na moje specjalne konto.

Ale nie chciałabym, żeby to zabrzmiało jak pożegnanie. Proszę, zaglądajcie na mój Facebook, Twitter, Flickr, gdzie znajdziecie nowinki i różne luźne myśli. I proszę – bądźmy w kontakcie – zawsze można do mnie napisać.